Про моє захоплення

21.03.2017 Привіт малий. Давно не писав тобі, рівно два місяці пройшло. Щось так тяжко...
27.03.2017 Привіт ще раз:) після тих слів я паралельно вирішив написати мамі що хочу побачити твоє відео і якось натрапив на її дуже хороший настрій. Вперше за рік вона неї прислала два твої відеозаписи і я був дуже щасливий. Часто їх переглядав всю цю неділю.
Але написати я тобі хотів не про те. А про те чому так довго не писав. Після того як отримав лист від мами що в неї інші відносини та інше життя я вирішив спробувати почати своє. І якось вже в слідуючий день в мене закрутилось з іншою дівчинкою. Не знаю чим вона мене звабила і для чого я її зустрів. Але думаю що саме для того щоб не з'їхати з глузду від того що нікому не потрібен. Півтора місяця після зустрічі ми з нею майже щодня були разом. Жили в неї, їздили в Чехію, гуляли, відпочивали і.... Ну в принципі на цьому все і закінчилось. Десь мені сподобалось не думати не про що і я трішки себе відпустив. Але з нею в нас різні світогляди та характери. Отже ми мирно вирішили що погуляли та й досить.
Зараз я знову повертаюсь до роботи. Відкрив в Чехії фірму, хочу займатись працевлаштуванням. Завтра їду знову туди, везу першого робочого. Якщо все буде добре і його влаштують на роботу то це буде початок нашої справи.Ось в принципі і все. Буду працювати далі щоб мати якийсь стабільний та легкий дохід грошей до твого повноліття. Виростеш і надіюсь будемо працювати разом. На справді, заробляти гроші, дуже цікаве зайняття:)

Комментариев 4

Офлайн
Натали
Натали 10 мая 2017 16:21
О каком предательстве идет речь??? О чем вы??? Вы хвора людина! Вам лечится нужно!! Кто пишет про свою кровиночку, про своего сыночка и выставляет фото своей подстилки!!!!  
Офлайн
Ustim 3 июня 2017 14:24
Цитата: Натали
О каком предательстве идет речь??? О чем вы??? Вы хвора людина! Вам лечится нужно!! Кто пишет про свою кровиночку, про своего сыночка и выставляет фото своей подстилки!!!!  


Возможно здесь есть моя ошибка. Но пусть он знает обо всём что происходит в моей жизни.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Индекс цитирования.